LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lithuania | Latvia | Estonia
 
 
 
   

Comments

(559112)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >  >>
Naujoke (2018-04-20) >>
Na ir likimas mažulio.... Kaip skaudu:( Užjaučiu, Wilmante, laikykitės...
Cherry (2018-04-20) >>
O varge, kokia nelaimė. Toks šuniukas. Būtų buvęs.
Kary (2018-04-20) >>
Oi kaip gaila. Jei eidavo į ąžuolyną, tai gal netoli gyveno? Ten daug mažų gatvelių ir ne visi vairuotojai žmonės. Mano mažylė taip pat nutrūko tose mažose gatvelėse( ne už to žiedelio prisegiau pavadėlį) ir vienas ne žmogas vos vos jos nepartrenkė- kaip lėkė , taip ir nulėkė, nors situaciją matė, kad šuo bėgioja ir nesiduoda pagaunamas.
Day (2018-04-20) >>
Užjaučiu, Wilmante. Labai skaudu.
Polio-mama (2018-04-20) >>
Wilmante, labai užjaučiu. Jūs nekalta dėl to, kas nutiko. Tik ar dėl to lengviau...
Vyta (2018-04-20) (foto) >>
Uzjauciu be galo gaila maziuko
Alusia (2018-04-20) >>
Nuoširdžiai užjaučiu Jus, siaubingai liūdna:( laikykitės.
Polio-mama (2018-04-20) >>
Comment deleted by user
Edžis (2018-04-20) >>
Užuojauta, laikykitės.
Wilmante (2018-04-20) >>
pasirodo, Brendžiukas taip atsisveikino:((( Nebėra, mašina partrenkė, už ką man taip, nebegaliu daugiau
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2018-04-20) >>
Kai visai blogai buvo vilksunei ir kojos uzpakalines nebelaike, pradetas toks gydymo/palaikymo metodas kuris padeda jau kokius 4 metus. Onsior pagal svori. Duodama dvi savaites, jei gereja, doze mazinama vel 2 savaitems. Jei simtomai blogeja, tada reikia grziti prie vel nustatytos normos porai savaiciu ir vel bandyti veliau. Arba pvz jei viskas gerai duodate maza doze bet pastebetite kad kokias 2 dienas vel grizta, tada doze dvigubinate ir duodate 2 savaites. Is tiesu tai zaidimas, bet senatveje taip jau buna. Traumeel ir Zeel tabletes, po 2 tabletes 2 kartus dienoje (pasakius kad vilksune), is pradziu kartu su nesteroidiniais vaistais, kuriu doze pamazu mazinama ir galbut ju visai atsisakoma, veliau jei bukle islieka stabili, traumeel doze galima mazinti. Sie vaistai padeda pagerinti gyvenimo kokybe arba visiskai panaikina simptomus keliems metams. Traumeel reikia duoti bent 2 menesius, Zeel visa gyvenima nes tai vaistai senatvinei artrozei gydyti. Arcoflex papildai, juos duoti nuolatos, arba veliau kazkokius pakaitalus.
Day (2018-04-20) >>
Nors džiaugiausi, kad jau paeina mano šunelis, kai išnešu į lauką , bet po mėnesio vėl visai nusilpo kojytės, nustojo vaikščioti, net pastovėti nebeturėjo jėgų. Kai prieš aštuonis metus parsinešiau per šalčius iš gatvės , jau tada buvo ligotas, išvarvėjusia akyte senukas. Nebeturiu.
Wilmante (2018-04-20) >>
na taip, situacija sunkesnė, nes šuneliukas sunkesnis...bet pas daktarą vistiek važiuoti teks
RadLin (2018-04-20) >>
Jam nustatė didelį sąnarių susidėvėjimą (sudilimą) jau prieš keturis metus, ir nekeista, nes svoris apie 26 kg. o jis toks ne itin didelis kiemsargiukas, tik kad labai jau skaniai ir daug visą gyvenimą mokėdavo išsireikalauti, o mano mama nemokėdavo neduoti. Kiek žinau, trocoxilis pakankamai stiprus vaistas, irgi turėtų veikti nuo skausmo ir nuo uždegimo, bet panašu, kad nebeveikia, sąnariukai sutinę. O jis toks jau mūsų "pupuliukas", visą gyvenimą viskas galima, masažai-kasymai kada tik nori, gink Dieve kuo mažiau procedūrų pas veterinarą (kad tik nesuskaudėtų), žodžiu savo teises žino, ir labai nenori išvažiuoti iš namų, nes vežiojam maždaug kas tris mėnesius užpakalines liaukas išspausti, tai net gaila žiūrėt, kaip jis stresuoja. Vargstu kol įkeliu į mašiną, kol iškeliu, nes viena jo nepakeliu. Pati suvokiu, kad turbūt čia galo pradžia, nes naujų sąnarių neįdės, o tie patys senatvėj neatsinaujins, tik galvoju, gal dar galima kaip nors bandyt palengvinti tą likusį laiką.
Wilmante (2018-04-20) >>
Lina, bet kokiu atveju reikėtų konsultuotis su gydytoju dėl vaistų skyrimo. Nuo sąnarių skausmo duodavau Remandilį (lyg teisingai parašiau), dar yra pakaitalas kitu pavadinimu. Tie homeopatiniai lašiukai, kurie čia minimi, yra stiprinantys sąnariukus ir nuo sąnarių skausmo, maniškiui (sveria 17 kg) reikėdavo abiejų po arbatinį šaukštelį vieną kartą dienoj. Jie neskanūs, sunkiai suduodavau, galima pabandyt su maistu, nors Biksiukas tada iš viso to maisto nevalgydavo. Maniškio daktaras dar parašė: "būtų galima paskirti žuvų taukų, nes tai smegenų maistas. Taip pat pridėti antioksidantų: vit. C, E, A, Seleno papildų. Dar iš homeopatinių tiktų gelzemium homaccord." Bet čia buvo Biksiukui, kuriam nustatė, kad smegenyse, ko gero, užspaustas nervas, kuris paduoda impulsą kojytėms eiti, nors visa kita taip pat buvo gerai, uodegą vizgino, tik tos kojos... Žuvų taukų skyrė po šauktšą vieną kartą dienoj, jie tikrai nepamaišys, visa kita reikėtų aptarti su daktaru. Labai linkiu nepasiduoti, gal bus sunkiau jį prižiūrėti, betgi tikrai verta, kartais įvyksta stebuklas
RadLin (2018-04-20) >>
Gal kas susidūrėt - PRAŠAU PATARIMO. Mano beveik 12 metų šunelis (deja su smarkiu viršsvoriu nuo pat vaikystės, tai jau ir senatvėj nenumesim...), jau ketverius metus turi bėdų su sąnariais ir daugiau nei tris metus duodu jam trocoxilį. Iki šiol padėjo stebuklingai. Dabar ganėtinai staiga labai smarkiai pradėjo šlubuoti užpakalinės kolytės, vos paeina, bet eiti vis tiek bando ir tiesiog baisu ir gaila į jį žiūrėt. Apetitas puikus, visa kita būtų lyg ir gerai, tik tos kojytės. Gal kas žinot, ar jei jau trocoxil nebeveikia (veterinarai skirdami tą vaistą perspėjo, kad dėl viršsvorio taip po kurio laiko gali būti), dar yra kokios vilties kaip nors jam padėti? Čia rašėt apie homeopatinius lašiukus - kokiu būdu suduodat, tiesiog į burną supilat, ar bandot su maistu? Ir kiek realu, kad tie lašeliai pagerins situaciją? Dar esu kažkur girdėjus, kad analgino tabletes duoda nuo skausmo, gal kas žinot ar tikrai tinka ir kaip apskaičiuoti dozę. Ačiū visiems.
DL (2018-04-19) >>
Labai ačiū Renatai V. ir Lilijai M.
Wilmante (2018-04-19) >>
dėkui Ernai U. už pinigėlius Bariukui, šiandien sūnus dar vežė į kliniką, gal jau daugiau nebereikės, suleido ilgesnio veikimo vaistų, dar daktaras sakė paskambins man kai turės laisvesnę minutę, sumokėjom 23 EUR, dar maistuko įdavė. Vakar pas mus namie buvo šventė, Bariukas vakarop išvestas padarė gražią krūvelę:) Šiandien iš ryto padarė dar vieną ir ėjo ristele:) Kai grįžtam į kiemą, bais nenori eit į voljeriuką, reik smarkiai prašyt, kad "pasirašytų":) Bet ko pradžioj bijojau, kad nelįs į sandėliuką, o gulės po atviru dangum lietuje, nepasitvirtino, pavalgo ir eina drybsot ten, kur reikia:) Kas lieka po pusryčių ar vakarienės bando užkasinėt, tai dedu dažniau, bet po mažiau. Bobšė nuo Bario paėmimo pila nepaliaujamai, skambinėja ištisai ir man, ir Algirdui, šneka nesąmones:( Algirdas buvo nuvažiavęs, kad padaryt bent jau Tiutei grandinę ant troso, kad galėtų lakstyt daugiau po kiemą, deja, pagalbininkas, kaip ir šeimininkė, irgi buvo "ne formoj":( Baisu pagalvot kaip reikės Bariuką vėl ten vežti, kiek jis vėl ištemps...:(
Pūkuota svajonė (Pūkuota svajonė) (2018-04-19) >>
Liko trys tamsios mergaitės. Paskubėkit :-)
Wilmante (2018-04-19) >>
dėkui, Irene, jei galėtumėt, būkit gera, paplatinkit, aš neturiu FB
Irene (Lesė) (E-animal.org) (2018-04-19) >>
Kokia grazi, tobula...Wilmante, gal Facebooke paplatinam, gal kas bent mate?
Wilmante (2018-04-19) >>
labai prašau, atkreipkit dėmesį
Vyta (2018-04-18) (foto) >>
Siulau vet.klinikoje Prusu g.skelbima pakabinti.
Murkda (2018-04-18) >>
AČIŪ. Įsikėlė nevisos nuotraukytės. Daugiau galima pamatyti įkeltose nuorodose. Tifani LABAI laukia savo žmogaus.
DL (2018-04-18) >>
Mūne, labai ačiū
Day (2018-04-18) >>
Skambino 860141437 moteris, turinti taksiuką iš prieglaudos. Nori katino, nors 9 ryto išeina ir 1 nakties grįžta. Taksiukui "duodu iš ryto ėdalo ir išeinu".
Naujoke (2018-04-18) >>
Bariukui pas Jus rojus:)
Naujoke (2018-04-18) >>
Labai graži Dorytė:) Tokiai ilgaplaukei tikrai lauke nevieta. O Beuodegytė ir Dorė, manau, kad atprato viena nuo kitos, kvapas jau kitas, be to Dorė nuskusta. Aš kai saviškę parsinešiau iš kirpyklos, tai kelias dienas, o gal ir ilgiau tikra sesuo nenorėjo pripažinti jos, šnypštė ir vaikėsi. Bet svarbiausia, kad Beuodegytė yra. Ar galioja dar Ilonos pasiūlymas? Ir lauksim gerų žinių apie Odrytės mamą.
Wilmante (2018-04-18) >>
šis nabagiukas suvėžintas, pranešiau šeimininkams:(
Wilmante (2018-04-18) >>
na nematyt nuotraukoj, bet Beuogegiukė stambi katė, lūšiukė be uodegos, akys didelės švarios, ryškus kailiukas. Jauna, dūksta su šniūriuku, meili, kalbanti, valgiui nėra išranki, namie jaučiasi ramiai, nešoka ant užuolaidų, ramiai apsižiūri kur papuolė. Gal geriau būtų jei būtų viena namuose, su kitom katėm gal nelabai sutartų
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >  >>


Statistika Online: 413

News

04.19 Pasipildėme senjorais šuneliais, reikalinga šunu aikštelė!
04.19 Ar Pikis gali turėti namus?
04.19 speaking Amari Cooper Jersey
04.19 Yemen Nick Martin Jersey
04.19 talks Maxx Williams Jersey
04.19 insulin Everson Griffen Jersey
04.19 football Torrey Smith Jersey
04.19 mind Emmitt Smith Cowboys Jersey
04.19 Africa Kony Ealy Jets Jersey
04.19 declined Morris Claiborne Jersey

Comments

Naujoke (16:26) >>
Na ir likimas mažulio.... Kaip skaudu:( Užjaučiu, Wilmante, laikykitės...
Cherry (15:02) >>
O varge, kokia nelaimė. Toks šuniukas. Būtų buvęs.
Kary (14:08) >>
Oi kaip gaila. Jei eidavo į ąžuolyną, tai gal netoli gyveno? Ten daug mažų gatvelių ir ne...
Day (13:18) >>
Užjaučiu, Wilmante. Labai skaudu.
Polio-mama (13:13) >>
Wilmante, labai užjaučiu. Jūs nekalta dėl to, kas nutiko. Tik ar dėl to lengviau...
Vyta (13:09) >>
Uzjauciu be galo gaila maziuko
Alusia (13:02) >>
Nuoširdžiai užjaučiu Jus, siaubingai liūdna:( laikykitės.
Edžis (12:57) >>
Užuojauta, laikykitės.
Wilmante (12:45) >>
pasirodo, Brendžiukas taip atsisveikino:((( Nebėra, mašina partrenkė, už ką man taip,...
LauraV (11:37) >>
Kai visai blogai buvo vilksunei ir kojos uzpakalines nebelaike, pradetas toks gydymo/palaikymo...
Day (9:34) >>
Nors džiaugiausi, kad jau paeina mano šunelis, kai išnešu į lauką , bet po mėnesio vėl...
Wilmante (9:07) >>
na taip, situacija sunkesnė, nes šuneliukas sunkesnis...bet pas daktarą vistiek važiuoti teks
RadLin (8:53) >>
Jam nustatė didelį sąnarių susidėvėjimą (sudilimą) jau prieš keturis metus, ir nekeista,...